Spotted

Instrukcja Spotted

×

Autorzy postów i przesłanych wiadomości ponoszą pełną odpowiedzialność za ich treść.

Warunkiem interakcji ze Spotted: Białystok jest polubienie profilu (dotyczy każdej interakcji - także odpowiedzi na pytania). Publikujemy tylko wybrane posty.

Adres do wysyłania postów m.me/spottedb1

Zanim zapytasz o USŁUGI fryzjera, okulistę, tatuaż czy ginekologa... przeczytaj poprzednie posty WSZYSTKIE SĄ TU NA FORUM https://bialystok.com.pl/inst/forum.html

Nie Tak


Nie publikujemy bo nie spamujemy - bardzo prosimy nie obrażać Administatorów gdy trzymają się zasad.
- gdzie kupię? gdzie dostanę? wypożyczę itp
- zgubiono - pisz samodzielnie TU
- KOT, PIES szukam oddam znaleziono
PRZECZYTAJ
- szukam/dam pracę - czytaj / pisz TU
- szukam transportu pisz sam/sama nanaszej tablicy lub Grupa MODLIN - Białystok
- do której czynne? gdzie przyjmuje? w jakich godzinach przyjmuje?
- podajcie numer tel do..
- wynajmę/ sprzedam /kupię/ pożyczę...
- szukam biletu BKM
- pozdrawiam wszystkich co...
- próśb o lajki, wypełninie ankiet itp.
- pytań na które odpowiedzi łatwo można znaleźć w Google
- postów z "ktoś coś", "miliony monet" (do spamu z automatu)

Jeśli piszesz do Administracji w sprawie konkretnego postu to podaj jego link z www.b1.pl (nie z Facebooka).

Nie nadużywaj słów POMOC, RATUNKU! jeśli chodzi o pierdoły.

Na wiadomości obraźliwe i zawierające to czego nie publikujemy nie odpowiadamy. Za niekulturalne teksty jest ban z automatu.

Jak napisać na Spotted?


Posty obsługiuje BOT, dlatego pisz informację w jednej wiadomości. Zgodnie z instrukcją. Wyślij i czekaj - jeśli chcesz poprawić - wyślij ponownie cały poprawiony post. Każde pytane, i inne znaki - wyrzuca post z kolejki do wstawienia i czeka na ręczną administracją co trwa do 2 dni lub trafiają do spamu.

Posty prosimy przysyłać TYLKO w wiadomości prywatnej na profil Spotted: Białystok. (PW, PRIV. Via Messanger). m.me/spotted.b1

BARDZO PROSIMY pisać KULTURALNIE i bez błędów i bez emotionków - nie poprawiamy nadesłanych wiadomości.

Czasami postów jest tak dużo, że czekają w kolejce. Prosimy o cierpliwość.

Wiadomości są publikowane przez Redaktorów anonimowo. Jężeli sam(a) piszesz na Spotted w Postach na Stronę - Twoje dane będa widoczne.

Jeśli piszesz do Administracji w sprawie konkretnego postu, ktoś Cię pozdrowił lub znaleziono Twoją rzecz koniecznie załącz link do tego postu z www.b1.pl (nie z Facebooka).

Jeśli dajesz ogłoszenie wymagające kontaktu podaj gg/email lub telefon - Pisanie PRIV i w komentarzach jest bez sensu, wiadomości trafiają do INNE lub ludzi mają wyłączone otrzymywania wiadomości od nieznajomych, nie otrzymują powiadomień o skomentowaniu postu.

Post POZDROWIENIE piszemy w formacie: ON/ ONA (twoja płeć) Miejsce:
Koniecznie podaj wiek szukanej osoby (np 16-20) tego nie publikujemy ale jest bardzo potrzebne!

KIEDY - data godzina nie używaj dziś/wczoraj podaj datę albo dzień tygodnia np. sobota
OPIS - opis osoby MUSI BYĆ DOKŁADNY (ubranie, coś wyróżniającego, torba z napisem itp)
Podpis np: Podaj swój wiek brunet w koszuli w paski 23l

SPOTTED 100% TYLKO pozdrawiani LINKI:

ONE POZDRAWIAJĄ

ONI POZDRAWIAJĄ


Anonimowo

Komentowanie anonimowe na Facebooku
jest możliwe ze strony www.b1.pl (komentarz pojawi się także na Facebooku) jako Anonimowo Zbejeden. Znajdź post, który chcesz skomentować, na dole masz pole do komentarza anonimowego. Wpisz komentarz, zatwierdz, po chwili komentarz pojawi się na Facebooku konkretnym poście.
Komentujący ponosi pełna odpowiedzialność za umieszczane treści. Komentarze z www.b1.pl mozna zgłosić do usunięcia - używając opcji zgłoś do usunięcia (mały biały trybik)
Serwis może udostępniać dane autorów odpowiednim orgnom więc uważaj co piszesz.
Część postów ma wyłączoną opcję komentowania anonimowego.

Zgubiłeś coś?Jeśli zgubiłes coś - dodaj opis zgubionego przedmiotu na Facebooku Spotted: Białystok w INNYCH postach na stronę, samodzielnie (nie przesyłaj informacji do administracji).

UWAGA - dodaj tag ZGUBIONO: [ zgubionodwukropek - nie # i itp ] tylko ogłoszenia z poprawnym tagiem ZGUBIONO: pojawiają się w spisie zgubionych przedmiotów. Pamietaj o podaniu kontaktu innego niż PRIV. Spis zgubionych przedmiotów LINK. Posty na stronę Spotted: Białystok dodajemy w tym miejscu.

ZNALEZIONO Sprawdzaj często link ZNALEZIONO W BIAŁYMSTOKU. Informacji o znlezionych przedmiotach - kontakty itp udziela administracja Spotted: Białystok poprzez wiadomości prywatne.

Jeśli piszesz do Administracji ponieważ znaleziono Twoją rzecz koniecznie załącz link do tego postu z www.b1.pl (nie z Facebooka).

Znalazłeś coś?


Jeśli znalazłeś coś - dodaj wiadomość ze zdjęciem na Facebooku Spotted: Białystok, samodzielnie - wtedy kontakt jest najszybszy i bezpośredni. Możesz teakże przysłać wiadomość do administracji (upewnij się czy każdy może do Ciebie pisać. Jeśli to rzeczy ważne np dokumenty, telefon - załącz swój numer telefonu - zaznacz jeśli mamy go nie publikować.

Ogłoszenia


Znaleziono Rzeczy znalezione w Białymstoku i okolicach.

Zgubiono Rzeczy zgubione w Białymstoku i okolicach.

Poggadam Ogłoszenia towarzyskie.

Do Pary Znajdź partnera lub partnerkę na Wesele / Studniówkę /Sylwestra itp. Cała Polska.

Praca, Zlecenia, Korepetycje Najlepsze w regionie ogłoszenia z komentarzami. Bez spamu.

Bilety, karnety, zniżki Kup lub sprzedaj bilety, kupony itp.

Oddam zwierzaka Zwierzęta do oddania za darmo.

Kot Koty znalezione i do oddania.

Pies Psy znalezione i do oddania.

Moto Podlasie Motoryzacyjne pytania i porady

Sport - partnerzy Partnerzy do wspólnego uprawiania spotu

Taniec - partnerzy Partnerzy i partnerki do tańca. Opinie o szkołach.

Muzyka Poszukiwani ludzie do wspólnego tworzenia muzyki.

Archiwum X poszukiwani z dawnych lat

Ślub i wesele ogłoszenia ślubne

 


Pies / Kot / Oddam zwierzaka


Prosimy o dodanie postu bezpośrednie na naszej tablicy. POSTY GOŚCI wraz z odpowiednim tagiem, zdjeciem i koniecznie kontaktem innym niż PRIV. Jeśli poszukujesz zaginionego zwierzaka podaj nr telefonu do kontaktu, pod postem i priv nie działa w takich przypadkach i nie jest widoczne w katalogu www.

Tagi stosowane w naszych ogłoszeniach (nie # itp) Tekst+dwukropek bez spacji. "pies:", "kot:" ,"pies: oddam:" ,"kot: oddam:"

pies:
kot:
kot: oddam:
pies: oddam:

Odddam: wszystkie zwierzaki do oddania LINK

Regulamin


Spotted: Białystok nie jest dla każdego. Nie ma gwarancji opublikowania nadesłanej wiadomości. Autorzy postów i przesłanych wiadomości ponoszą pełną odpowiedzialność za ich treść. Przesyłająć wiadomość akceptujesz regulamin.

Główna zasada jaką się kierujemy to kultura i brak agresji i spamu. Wszelkie przejawy agresji w stosunku do innych użytkowników lub administracji skutkują natychmiastowym BANEM - dla dobra naszej społeczności. Podobne za złośliwe odzywki np. bo nie wstawiono nadesłanego posta.

Dziękujemy wszystkim agencjom black seo i spammarketingowym piszącym fałszywe opinie i pytania. Klienci takich agencji są domyślenie banowani - a wszelkie działania mające cechy nieuczciwej konkurencji mogą być nagłaśniane.

Jeśli chcesz napisać coś takiego jak poniżej, to czas abyś trochę odpoczął od internetów - zapewniamy nie jest to śmieszne, ciekawe, beką, jajem itp. Jest to nudne ograne, niemiłe. Zaliczymy to do spamu i banujemy za:

- Atakujesz administrację - bo trzyma się regulaminu i nie publikuje Twojego postu - on przecież jest najważniejszy - a reszta to x@#!$$

- Wykaż się podstawową inteligencją i nie dowcipkuj z tragedii innych. Jeśli nie odróżniasz żartów od dramatów i poważnych zapytań to zapraszamy za parę lat jak dorośniesz.

- Nie oznaczaj znajomych pod każdym postem, nie spamuj oznaczeniami i ogranymi tekstami i memami.

RODO i Regulamin Spotted: Białystok

KontaktW sprawie postów, ogłoszeń i do redakcji: PW (wiadomość prywatna do) Spotted: Białystok.

Jeśli piszesz do Administracji w sprawie konkretnego postu to podaj jego link z www.b1.pl (nie z Facebooka) w przesłanej wiadomości, potrzebne nam ID z naszej bazy do idetyfikacji nadawcy.

Spotted w innych sprawach spottedbia@gmail.com

 

Powered by Spotted